Startowa24.pl - Nowy wymiar strony startowej!

Startowa24.pl to darmowa strona WWW, która została stworzona po to aby ułatwić korzystanie z Internetu. Ideą strony jest ustawienie jej jako "strony startowej" w przeglądarce, dzięki czemu zyskujemy szybki dostęp do najczęściej odwiedzanych stron, notatek, listy zadań czy kalendarza.

W prosty sposób dodasz nowe linki www lub wybierzesz interesujące Cię adresy z obszernej listy "mini linków".

Możesz spersonalizować swoją stronę przy pomocy różnych opcji edycji wyglądu. Kilka stylów pozwoli nadać indywidualny charakter strony. Istnieje możliwość ustawienia wybranej tapety, własnego zdjęcia lub zrezygnowania z grafiki na rzecz jednokolorowego tło.

Startowa24.pl jest w pełni responsywna co zapewnia jej poprawne działanie na większości nowych urządzeń, więc bez problemu wyświetlisz ją na swoim komputerze, telefonie czy tablecie.

Pamiętaj, że Startowa24.pl to nie tylko "strona startowa", to także Twój przybornik i organizer - notatnik, kalendarz, lista zadań. Wszystko dostępne on-line w przeglądarce Internetowej. To bardzo wygodne narzędzie. Ułatwi Ci codzienne korzystanie z Internetu i zorganizuje pracę.

Ponieważ szanujemy Twoją prywatność i wygodę, na Startowej24.pl nie ma i nie będzie nachalnych reklam, śledzenia czy profilowania użytkowników. Strona jest darmowa i bezpieczna a połączenie z nią odbywa się za pomocą szyfrowanego protokołu https.

tablica notes zadania kalendarz wygląd